ابزار تحلیل ارز دیجیتال چیست؟

ابزار تحلیل ارز دیجیتال چیست؟

ابزار تحلیل ارز دیجیتال

در اینجا صفر تا صد ابراز تحلیل ارزهای دیجیتال را با هم بررسی میکنیم اگر به دنبال پیدا کردن یک ابزار در سریعترین زمان هستید به بخش بهتین سایت ابزار تحلیل ارز دیجیتال در همن صفحه پایین تر مراجعه کنید.

ابزار تحلیل ارزهای دیجیتال

با گذشت زمان برای کمک به تحلیلگران و فعالان در بازار سرمایه داری ارز های دیجیتال ابزار های مختلفی تا کنون ساخته شده اند تا بتوانند در جهت راحت سازی پروسه تحلیل ارز دیجیتال قدمی برداشته باشند.
این ابزار ها در انواع مختلفی مانند نرم افزار های قابل نصب روی موبایل وکامپیوتر و همچنین سایت ابزار تحلیل ارز دیجیتال ارائه شده اند که برخی از آن ها رایگان و برخی دیگر پولی می باشند.
پایه و اساس این ابزار ها عموماً بر اساس بررسی تحلیل تکنیکال (نمودار ها و اندیکاتور ) و تحلیل فاندامنتال ( خبر ها و تاثیرات آن ها) روی بازار می باشد که تحلیل بازار با استفاده از ابزار تحلیل ارز دیجیتال بسیار راحت تر می باشد.

این ابزار ها عموماً خارجی می باشند ولی اخیراً ابزار هایی با زبان فارسی برای تحلیل ارز دیجیتال ارائه شده که از استاندارد های بسیار بالایی برخوردارند.

این ابزار ها قابلیت های زیادی دارند از جمله پرتفولیو و واچ لیست و هزاران ابزار مختلف دیگر مثل هشدار دهنده های بازار تا در صورت مشاهده رفتار مشکوکی در نمودار یا اخبار یک ارز سریعاً به شما اطلاع دهد تا بتوانید در صورت نیاز سریعاً نسبت به بازار واکنش نشان دهید. این ابزار ها به شما انعطاف زیادی در بازار میدهد و به شما کمک میکند تا نیاز نباشد دائماً آنلاین باشید و مراقب بازار و سبد خریدتان باشید.
حتی برخی از این ابزار ها ربات های معاملاتی در اختیار شما قرار میدهند تا آن ها به صورت اتوماتیک به جای شما معامله انجام دهند و این قابلیت به شما کمک میکند تا حتی اگر از دانش زیادی برخوردار نیستید بتوانید سود بیشتری از بازار کسب کنید. البته باید در نظر داشته باشید که این ربات ها ریسک بالایی دارند و استفاده از آن ها بستگی به مشخصات فردی و قدرت ریسک پذیری شما دارد.
به طور کلی میتوان گفت ابزار تحلیل ارز دیجیتال نگهبان سرمایه شما است٬ و حتی در مواقعی که شما دسترسی به اینترنت ندارید و یا حتی وقتی خواب هستید مراقب سرمایه شما هست تا در صورت مشاهده ریزش ناگهانی سرمایه را به حاشیه امنی هدایت کند و قابل توجه است که شما چه تحلیل گر حرفه ای باشید چه شخصی که هیچ دانشی از بازار مالی ارز دیجیتال ندارد از این ابزار استفاده کنید.

همینطور در نظر داشته باشید که ورود به بازار ارز های دیجیتال حتی با استفاده از ابزار تکنیکال ارز دیجیتال بدون داشتن دانش فنی به طور کلی کار درستی نیست و ما به شما پیشنهاد میکنیم که حتما شروع به گذراندن دوره های آموزشی ارز دیجیتال کنید و خوشبختانه در سایت سیگنال پلازا شما به دوره های مختلف رایگان دسترسی دارید و نیازی نیست تا برای آموزش هزینه ای پرداخت کنید و میتوانید بعد از گذراندن دوره های پایه ای برای دوره های تکمیلی هزینه کنید. ولی برای ورود به بازار و معاملات امن داشتن دانش پایه ای کفایت می کند.

نکته دیگری که به طور کلی برای فعالیت در حوزه ارز دیجیتال باید به یاد داشته باشید رعایت موارد امنیتی میباشید که در مقاله ای دیگر به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد ولی برای الان به طور کلی در نظر داشته باشید که در هیچ ابزار ارز دیجیتالی اطلاعات مهمی مانند رمز عبور صرافی و یا آدرس خصوصی کیف پول را وارد نکنید مگر در شرایط خاص برای ابزار های کاملاً مطمئن و شناخته شده که برخی از آن ها نیاز به کلید وبسرویس صرافی شما دارند آن هم برای خرید یا فروش اتوماتیک با حساب شما و برای شما. ولی برای خدمات دیگری مثل پورتفولیو و یا واچ لیست یا حتی ترید آزمایشی نیازی به این اطلاعات حساس نیست.

بازار ارز دیجیتال در عین پر سود بودن به دلیل اینکه مردم شناخت کافی از بازار ندارند کلاهبرداران در کمین هستند و باید بسیار مراقب باشید تا در دام آن ها نیافتید.

در ادامه مقاله به موارد مختلفی مثل علت استفاده از ابزار تحلیل ارز دیجیتال و انواع آن ها اشاره خواهیم کرد پس جایی نروید و در ادامه مقاله همراه ما باشید.

چرا باید از ابزار تحلیل ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

استفاده از ابزار تحلیل ارز دیجیتال مزایا و معایب مختلفی دارد البته هر ابزار امکانات خاص خود را دارد و باید هر کدام را جداگانه بررسی کنید. ما در اینجا به چند مورد از مزایا و معایب استفاده از این ابزار ها را به طور کلی بررسی میکنیم.

مزایای استفاده از ابزار تحلیل ارز دیجیتال

 • امکان ایجاد پرتفولیو( برای دسترسی و محاسبه اتوماتیک سود و ضرر)
 • امکان ساخت واچ لیست برای دسترسی به قیمت ارز هایی که قصد خرید دارید.
 • امکان ترید به صورت آزمایشی و بررسی سیگنال ها( دریافت اعلان هنگام برخورد به استاپ لاس یا تارگت ها)
 • امکان استفاده از ربات های معامله گر
 • امکان دریافت اعلان در فرصت های ورود یا خروج بازار
 • امکان دریافت جزییات پرتفولیو و واچ لیست وروی تلگرام و اپلیکیشن
 • امکان رسم اندیکاتور های مختلف روی نمودار و انجام بررسی های لازم
 • هشدار نهنگ
 • سیگنال های خرید و فروش ارز دیجیتال
 • مصرف زمان کمتر برای تحلیل بازار

معایب استفاده از ابزار تحلیل ارز دیجیتال

 • تنبل میشوید :))
 • داشتن ریسک بالا در استفاده از ربات های معامله گر
 • نبود اطمینان به این ابزار ها(زیاد شدن پروژه های اسکم)
 • هزینه بر بودن این ابزار ها (البته بعضی از این ابزار ها رایگان هستند)

همانطور که مشاهده میکنید مزایای این ابزار ها بسیار بیشتر از معایبشان است و همین بزرگترین دلیل برای استفاده از این ابزار ها است. در واقع به زبان ساده تر استفاده نکردن از این ابزار ها علت میخواهد نه استفاده کردن از آن ها.

مورد دیگری که میتوان به آن اشاره کرد این است که مارکت ارز دیجیتال ساعت مشخصی برای فعالیت ندارد و به صورت ۲۴ ساعته باز است و اگر بخواهیم منطقی به آن نگاه کنیم ما نمیتوانیم در همه ساعات شبانه روز آماده معامله باشیم ولی در استفاده از ابزار تحلیل ارز دیجیتال از آن جا که به صورت کامپیوتری و اتوماتیک توسط ربات ها انجام میشود میتوان بدون تعطیلی و در همه ساعت شبانه روز معامله انجام داد و از سود آن لذت برد.

مورد دیگر این که به احتمال زیاد نمیتوانید تمام ساعات روز را به لیست قیمت نگاه کنید و یا به چند ارزی که مد تظر دارید دائم نگاه کنید ولی میتوانید با استفاده از ابزار هایی مثل دریافت جزییات قیمت و پرتفلیو روی تلگرام یا اپلیکیشن این کار را راحت تر انجام دهید و همیشه به روز باشید یا حتی بد تر دائم بخواهید به صورت دستی درصد سود یا ضررتان را حساب کنید و در نظر داشته باشید این کار عملاً وقت شما را میکشد در صورتی که با استفاده از یک ابزار تحلیل ارز دیجیتال میتوانید به راحتی از این امکانات به صورت رایگان استفاده کنید. 

یا برای آزمایش کردن سیگنال هاتون یا بهتر بگم ترید آزمایشی اینکه دائم بخواهید قیمت را مانیتور کنید تا در صورت برخورد با استاپ لاس یا تارگت ها آن را یادداشت کنید کاری غیر ممکن است و حتماً نیاز به یک ابزار کمکی دارید تا بتوانید با استفاده از آن این بررسی و مانیتورینگ را به صورت ۲۴ ساعته و اتوماتیک انجام دهید که برای این منظور نیز ابزار های مختلفی وجود دارد که یکی از این ابزار ها نرم افزار تریدر پرو محصولی از سیگنال پلازا است که برای ثبت نام و استفاده از این ابزار میتوانید روی این لینک کلیک کنید و به صورت کاملاً رایگان از آن استفاده کنید.

تمام موارد بالا همگی دلایل واضحی هستند برای ایتکه شما از ابزار تحلیل ارز دیجیتال استفاده کنید البته استفاده کردن یا نکردن نیز بر میگردد به عادت های شخصی مثل این که شما با چه چیزی راحت تر هستید ولی برای حرفه ای تر شدن توصیه ما به شما این است که از این ابزار ها استفاده کنید تا بهینه تر ترید کنید. استفاده کردن یا نکردن از این ابزار ها مانند این است که زمانی که ماشین دارید و استفاده از آن رایگان است ولی برای سفر بگویید من میخواهم پیاده بروم٬ البته که این امکان وجود دارد ولی انتخاب عاقلانه تر استفاده از وسیله ای سریع تر است چرا که زمان رسیدن به هدف را به طرز چشمگیری برای ما کاهش میدهد و این بسیار مهم است.

انواع تحلیل ارز دیجیتال

اگر بخواهیم به طور کلی انواع تحلیل های ارز دیجیتال را بررسی کنیم به طور کلی میتوانیم بگوییم تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال را داریم و اگر بخواهیم به طور خلاصه آن ها را بررسی کنیم:

تحلیل فاندامنتال

 به تحلیل و بررسی اخبار و حواشی و بررسی پروژه ها و احوالات پیرامون بازار ارز دیجیتال یا یک ارز

تحلیل تکنیکال

به بررسی و تحلیل نمودار شمعی ارز های دیجیتال و پیدا کردن و بررسی اندیکاتور های مناسب برای تحلیل

این که کدام تحلیل زود تر و بهتر ما را به نتیجه میرساند را به راحتی نمی توان پاسخ داد زیرا تحلیل گران نظرات متفاوتی دارند و هر شخص با یک مدل تحلیل راحت تر است.

از نظر ما تحلیل هر دو در زمینه یک ارز اهمیت زیادی دارد و برای کاهش ریسک بهتر است هر دو را مد نظر داشته باشیم و با بررسی هر دو یک معامله را باز کنیم یا ببندیم.

البته که بررسی هر دو مشکلاتی را نیز به همراه دارند برای مثال زمان زیادی را از ما میگیرد و یا بعضی مواقع تحلیل تکنیکال نشان از ریزش یک ارز میدهد و تحلیل فاندامنتال نشان از صعود ارز و ما باید بررسی کنیم و ببینم احتمال تاثیر هر کدام روی بازار به چه صورت میباشد و حتما باید به یاد داشته باشیم تا از نهنگ ها غافل نشیم.

از همین جهت ما باید ابزاری را انتخاب کنیم تا بتواند در تحلیل هر دو به ما کمک کند. در واقع با این کار ما یک سر و گردن از بقیه تحلیل گر ها جلوتر خواهیم بود.

سوالی که به وجود میاید این است که آیا ابزاری وجود دارد که بتواند در هر دو تحلیل فاندامنتال و تکنیکال به ما کمک کند؟ باید در جواب بگوییم بله همراه ما باشید در ادامه مقاله یا اگر عجله دارید میتوانید به عنوان بهترین ابزار ارز دیجیتال در این مقاله مراجعه کنید.

حالا در ادامه همراه ما باشید تا با هم بررسی کنیم برای هر کدام از این تحلیل ها یک ابزار ارز دیجیتال چه امکانات و ابزار هایی باید در اختیار ما قرار دهند تا به این پروسه سرعت ببخشیم و حتی بتوانیم با استفاده از یک ابزار همزمان هم تحلیل تکنیکال را انجام دهیم و هم تحلیل فاندامنتال را.

برای بررسی و تحلیل تکنیکال مواردی هست که وجود آن ها بسیار مهم است٬ حالا اون موارد چه چیز هایی هستند؟

اولین و پایه ای ترین مورد نمودار شمعی با قبلیت تغییر زمان و قابلیت زوم مثبت و منفی است که باید این موارد برای بررسی نمودار وجود داشته باشد تا کار کردن با نمودار برای تحلیل راحت تر باشد.
مورد بعدی قابلیت رسم خط روی نمودار هست تا بتوانید کانال های مورد نظرتون رو بکشید تا بتوانید پیشبینی درستی انجام دهید بدون این ابزار نمودار شمعی فقط حکم یک نمایشگر را دارد و کاربرد زیادی ندارد. البته اینکه به چه صورت کانال ها را بکشید و نمودار را تحلیل کنید نیاز به دانش فنی و تخصصی دارد که میتوانید با گذراندن دوره های آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال این دانش را فرا بگیرید.

نکته بعد توانایی اجرای انواع اندیکاتور ها روی نمودار است البته اندیکاتور ها در مباحث پیشرفته تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال میباشد و حتما برای درک درست آن ها باید دانش فنی مربوط به آن را یاد بگیرید و بدون دانش قبلی به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم از اندیکاتور ها استفاده کنید. اگر نمودار قابلیت مقایسه دو اندیکاتور را نیز داشته باشد امکان بسیار کاربردی ای است که بتوانید از آن استفاده کنید.

قابلیت گرفتن اسکرین شات از نمودار نیز هم میتواند در به اشتراک گذاری تحلیل شما کمک کند هم میتواند به آرشیو کردن تحلیل و رجوع به آن در آینده کمک کنید که اگر این قابلیت را نیز داشته باشد میتواند استفاده از نمودار را شیرین تر کند و درواقع تحلیل هاتون را سند کنید.

وب سایت تریدینگ ویو یکی از کامل ترین ابزار های تحلیل تکنیکال را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد که میتوانید به صورت کاملاً رایگان از آن استفاده کنید. همچنین آن ها اپلیکیشن هایی برای پلتفرم های مختلف آماده کرده اند که برای دسترسی به نمودار در هر دیوایسی مشکل نداشته باشید.

در ابزار تحلیل ارز دیجیتال سیگنال پلازا نیز از نمودار تریدینگ ویو استفاده شده تا در صورت نیاز در کنار سایر ابزار های آماده شده دیگر از این نمودار فوق العاده کاربردی نیز استفاده کنید و بتوانید تحلیل تکنیکال را نیز در کنار تحلیل فاندامنتال انجام دهید.

مسئله ای که حتما به یاد داشته باشید بررسی الگو های معروفی که شناخته شده هستند را یاد بگیرید و آن ها را نیز در تحلیل تکنیکال به یاد داشته باشید. این الگو ها به شما کمک میکنند تا راحت تر بتوانید از روی نمودار شمعی تحلیل تکنیکال انجام دهید و سریعتر به جواب خود برسید. لیست کاملی از این تحلیل ها را در سیگنال پلازا میتوانید ببینید.
از قابلیت های تکمیلی و کاربردیه دیگر نیز میتوان به قابلیت نوشتن متن روی نودار و یا قابلیت داشتن قلم و توانایی تغییر سریع جفت ارزی که در حال مشاهده نمودار آن هستیم اشاره کرد. همه این قابلیت ها به سرعت و ساده سازی روند تحلیل کمک میکنند و بسته به نیاز ما میتوانیم از آن ها استفاده کنیم.

به جز این موارد ابزار های دیگه ای هم هستند که میتوانند به ما کمک کنند که اشاره به تمام آن ها در این قسمت نمیگنجد و باید هر کدام از ابزار های موجود جداگانه بررسی شوند. در ادامه به بررسی ابزار های مورد نیاز برای تحلیل فاندامنتال میپردازیم.

برای تحلیل فاندامنتال اصولاً سایت های مختلفی را باید بررسی کنیم تا اخبار های جدید را بتوانیم ببینیم و تحلیل کنیم. اخبار های مختلفی هستن که ممکن است به طور کلی در مورد بازار رمز ارز ها باشد یا صرفاً در مورد ازر بخصوصی باشد که بسته به نیاز و سبد خریدمان این اخبار را دنبال کنیم.

بازار ارز های دیجیتال یک بازار جهانی است در نتیجه بدیهی است که اخبار دست اول به زبان انگلیسی منتشر میشوند و مهم است که همیشه در نظر داشته باشیم تا منابع انگلیسی را نیز بررسی کنیم زیرا کمی زمان میبرد تا خبر ها به سایر زبان ها ترجمه و منتشر شوند البته ناگفته نماند وب سایت های ایرانی تمام تلاش خود را میکنند تا این اخبار در سریعترین زمان ممکن ترجمه شده و به دست شما برسند.
یکی دیگر از قابلیت هایی که جدیداً در وبسایت های خبری دیده میشود این است که میتوانید نظر سایر مردوم رو نیز در مورد یک خبر ببینید که آیا باعث سعود قیمت میشود یا نزول آن در واقع یک سیستم رای گیری است تا بقیه هم نظراتشون رو به اشتراک بگذارند تا بتوانید سریع تر یک خبر را تحلیل کنید. این قابلیت در عین سادگی بسیار کاربردی بوده و میتواند حتی به افراد تازه کار نیز کمک کند تا بتوانند اخبار را تحلیل کنند.

یکی از بهترین وبسایت ها در زمینه اخبار وبسایت ارزدیجیتال است آن ها همیشه اخبار را به صورت فوری ترجمه میککند و در اختیار بقیه قرار میدهند. همچنین هزاران مطلب آموزشی را نیز میتوانید در این وبسایت مشاهده کنید.

همچنین سایت های خارجی بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند که بزودی در مقاله ای دیگر به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد برای اینکه هنگام انتشار مطالب در وبسایت با خبر شوید میتوانید در کانال تلگرام ما عضو شوید. برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید.

کانال تلگرام سیگنال پلازا


همچنین ما برهی از اخبار های جالب و مهم را روی اینستاگرام منتشر میکنیم و برای دنبال کردن آن ها نیز میتوانید اینستاگرام ما را دنبال کنید.

اینستاگرام سیگنال پلازا

همچنین قابلیتی در ابزار تحلیل ارز دیجیتال سیگنال پلازا طراحی شده که میتوانید در یک صفحه هم به اخبار فارسی بروز و هم به اخبار انگلیسی سایت های مختلف دسترسی داشته باشید. برای عضویت میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید این ابزار کاملا رایگان هستند.
یکی دیگر از مواردی که در تحلیل فاندامنتال بسیار مفید است دنبال کردن و بررسی کوین های ترند می باشد زیرا زمانی که یک کوین ترند میشود به معنی این است که احتمال بالا رفتن تقاضا روی کوین نیز وجود دارد و وقتی تقاضا زیاد باشد قیمت کوین نیز افزایش خواهد داشت.

علاوه بر کوین های ترند بررسی نقل و انتقالات نهنگ ها نیز بسیار پر اهمیت میباشد زیرا از این طریق متوجه میشویم که نهنگ ها در حال جا به جایی چه کوین هایی هستند و احتمالاً اگر خروج از یک کوین بالا باشد ما نیز باید این کوین را بفروشیم.

از دیگر مواردی که میتوان به آن اشاره کرد بررسی و مانیتور کردن شاخص ترس و تمع بیت کوین و آلت کوین سیزن ها میباشد زیرا این ها خود به تنهایی از حاصل تحلیل ها مختلف به وجود آمده اند و خیلی از تریدر ها فقط با استفاده از این شاخص ها معاملات خود را انجام میدهند.

همچنین دنبال کردن ارز های نوپا و ارز هایی که بزودی در صرافی های بزرگ لیست میشوند نیز خیلی به شما کمک میکند تا با سرمایه گذاری روی این ارز ها بتوانید به سود خوبی دست یابید زیرا وقتی یک ارز در صرافی ای مانند بایننس لیست میشود با بالا رفتن تقاضا مواجه میشود و معمولاً خرید این ارز ها انتخاب خوبی برای سرمایه گذاری هست البته برای توکن ها و ارز های نوپا خیلی باید مراقب باشید تا درگیر پروژه های اسکم یا کلاهبرداری نشید. این ارز ها معمولا در سایت های بزرگی مثل کوین مارکت کپ و یا کانال های تلگرام معرفی میشوند معمولا در سایت های خود صرافی نیز اطلاع رسانی هایی انجام میشود حتماً دنبال کنید و ارز ها را رصد کنید.

بهترین سایت ابزار تحلیل ارز دیجیتال

در این بخش بهترین و کاربردی ترین سایت تحلیل ارز دیجیتال را به شما معرفی خواهیم کرد.

ما سعی کردیم تا بهترین ابزار ها را از سایت های مختلف فارسی و انگلیسی مثل کوین مارکت کپ و تردینگ ویو جمع آوری کنیم و همه ی آن ها را در یک ابزار در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

همچنین این ابزار ها را با ابزار هایی که توسط خود ما ساخته شده مثل اعلان تلگرام که بعد از فعالسازی میتوانید پورتفولیو و واچ لیست و ترید های آزمایشیتون رو هر ۵ دقیقه در تلگرام دریافت کنید و دائما سبد خریدتان را رصد کنید تا در لحظه ای که نیاز بود بتوانید خارج شوید.

وقتش رسیده که بریم سراغ بهترین سایت ابزار تحلیل ارز دیجیتال و این ابزار کاربردی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

تریدر پرو یک ابزار کمکی تحت وب میباشد که توسط سیگنال پلازا طراحی شده و به طور کامل این ابزار رایگان بوده و شما عزیزان همین حالا میتوانید در پنل ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام از این ابزار استفاده کنید.

به برخی از امکانات تریدر پرو در بالاتر اشاره شده و برای مشاهده تمامی امکانات این نرم افزار تحلیل ارز دیجیتال میتوانید به صفحه تریدر پرو مراجعه کنید و یا حتی بهتر ثبت نام کنید و خودتون ابزار ها را تست و مشاهده کنید.

البته ناگفته نماند که این نسخه اولیه این ابزار تحلیل ارز دیجیتال میباشد و این ابزار در حال بروز رسانی میباشد و بزودی ابزار های بیشتری به آن اضافه میشود.

اپلیکیشن تریدر پرو نیز به زودی در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت تا بتوانید به راحتی هرچه تمام تر به ابزار ها دسترسی داشته باشید.

همچنین در استفاده از ابزار ما در صورتی که هرگونه سوال یا ابهامی وجود داشت میتوانید با پشتیبانی سایت ما در ارتباط باشید تا تیم سیگنال پلازا شما را راهنمایی کنند. کافیست تا سوالاتتان را در چت آنلاین سایت بپرسید.

نکته دیگری که وجود دارد ما به طور جداگانه سیگنال ارائه نمیدهیم و این ابزار صرفاً کمکی برای تحلیل بازار میباشد البته هر از چند گاهی سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال در کانال تلگراممان قرار میدهیم که هم از پرتال میتوانید به آن دسترسی داشته باشید و هم به طور مستقیم با عضویت در کانال.

این سیگنال ها صرفاً جنبه کمکی دارد و وظیفه مدیریت سرمایه و تحلیل نهایی به عهده خود شما دوستان عزیز میباشد همچنین برای دریافت این سیگنال ها نیاز به پرداخت هزینه اضافه نمیباشد و کاملاً به طور رایگان میتوانید از آن ها استفاده کنید و ممنون میشویم برای حمایت از ما در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید و ما را به دوستانتان معرفی کنید.

در حال حاضر با جرات میتوانیم بگوییم کاملترین و بهترین ابزار تحلیل ارز دیجیتال تریدر پرو هست و با جمع آوری تمامی ابزار ها کنار یکدیگر در یک مجموعه و تست و بررسی ابزار توسط تریدر های حرفه ای یک ابزار کامل و حرفه ای آماده شده که به شما عزیزان کمک کند تا بتوانید سریع تر و راحت تر به تحلیل بازار ارز های دیجیتال بپردازید.

در کل پیشنهاد ما اینه که به جای اینکه ما از مزایای این سایت تحلیل ارز دیجیتال بگیم شما خودتون ثبت نام کنید و با امکانات تریدر پرو آشنا شوید. از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن٬ ثبت نام کنید و اگر نظرتون رو هم در رابطه با این ابزار با ما به اشتراک بذارید خیلی خوشحال میشیم و به ما کمک میکنید تا نسخه بهتری را برای شما عزیزان آماده کنیم.

سخن پایانی

یکی از سوالاتی که احتمالاً در ذهن شما ایجاد شده اینه که حالا با همه این توضیاحات میتونیم بدون دانش فنی و کمک ابزار ارز دیجیتال وارد بازار شویم؟ باید در جواب این سوال به شما بگم که نظر ما منفی است و ما توصیه میکنیم بدون دانش فنی به هیچ عنوان وارد بازار ارز های دیجیتال نشوید. عجله نکنید اول چند تا دوره آموزشی کاربردی در زمینه ارز های دیجیتال ببینید و بعد حالا با استفاده از دانش کسب شده و کمک ابزار تحلیل ارز دیجیتال و مدیریت سرمایه و ریسک میتوانید شروع به معامله کنید.

با دانش فنی کسب شده احتمال شکست و از دست دادن سرمایه تون را کاهش میدید و با مدیریت سرمایه و اصول سرمایه گذاری میتوانید در مدت کوتاهی معجزه کنید و سرمایه گذاری موفقی رو تجربه کنید.

بازار ارز های دیجیتال در عین اینکه میتواند در لحظه ای چندین برابر پولتان را به شما سود بدهد در چشم به هم زدنی نیز میتواند سرمایه شما رو نابود کند و این باعث دلسردی و حس شکست در شما میشود.

برای مشاهده آموزش های مختلف رایگان و غیر رایگان میتوانید به صفحه دوره ها در سایت ما مراجعه کنید ما سعی کردم تمام آموزش های موجود را برای شما جمع آوری کنیم تا دسترسی به منابع آموزشی برای شما عزیزان راحت تر باشد.

در کل ابزار های مختلفی در اینترنت وجود دارند که میتوانید از آن ها استفاده کنید حتی ربات های معمله گری نیز وجود دارند که میتوانند به کمک شما بیایند و به جای شما معامله ها را باز یا ببندند.

در کل حتی با داشتن دانش فنی ما توصیه میکنیم تا از ابزار تحلیل ارز دیجیتال نیز استفاده بکنید زیرا این ابزار برای این که به ما در این مسیر کمک کنند ساخته شده اند و استفاده از آن ها تجربه کاربری عالی ای برای ما به جا میگذارند.

حالا با توجه به تمام موارد بالا اگر شما از قبل دوره های آموزشی ارز های دیجیتال را گذرانده اید توصیه ما این است که یک ابزار خوب انتخاب کنید تا بتوانید راحت تر به تحلیل ارز دیجیتال بپردازید و اگر دانش فنی ندارید اولین قدم شروع دوره ها و کسب اطلاعات مورد نیاز میباشد.

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0