وبلاگ

هشدار دهنده تلگرام در تریدر پرو + آموزش فعالسازی هشدار تلگرام تریدر پرو

هشدار تلگرام تریدر پرو
معرفی

هشدار دهنده تلگرام در تریدر پرو + آموزش فعالسازی هشدار تلگرام تریدر پرو

اگر بخواهیم اطلاعات بازار را به صورت دائم در تلگرام دریافت کنیم از چه راهی میتوانیم این را داشته باشیم؟ به چه صورت میتوانیم دائم در بازار مالی ارزهای دیجیتال بروز باشیم؟ برای این امکانات پیشنهاد ما استفاده از هشدار تلگرام تریدر پرو برای پاسخ این سوالات در ادامه مقاله همراه ما باشید.

یکی از بهترین و منحصر بفرد ترین قابلیت های تریدر پرو هشدار دهنده تلگرام است که این قابلیت اختصاصی در تریدر پرو به شما کمک میکند اطلاعات مورد نیاز شما به صورت دائم در تلگرام برای شما ارسال بشود و همیشه در بازار بروز باشید.

این قابلیت جذاب و کاربردی کاملاً رایگان بوده و بعد از ثبت نام در پرتال میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید و در ادامه این مقاله به شما یاد میدهیم چطور این قابلیت را برای خود فعال کنید.

هشدار دهنده ها انواع مختلف دارد بعضی از آن ها در اپلیکیشن اختصاصی ارايه میدهند و بعضی از آن ها از طریق ایمیل کار میکنند ولی از آنجا که برای ایرانیان تا حدی تلگرام در دسترس است و گزینه مناسبی برای دریافت پیام و اطلاعیه میباشد سیگنال پلازا نیز بر اساس تلگرام هشدارها را ارسال میکند.

در صورتی که با تریدر پرو آشنایی ندارید پیشنهاد میکنیم اول مقاله معرفی تریدر پرو را بخوانید.

هشدار تلگرام در تریدر پرو به چه صورت کار میکند؟

بعد از فعال سازی این قابلیت کاربردی شما اطلاعاتی که در پنل تریدر پرو را تنظیم میکنید به صورت هر ۵ دقیقه یکبار دریافت میکنید. در واقع با فعالسازی قابلیت تلگرام بات تلگرام سیگنال پلازا به حساب تریدر پرو شما متصل میشود و از این به بعد اطلاعاتی که در سایر ابزار های تریدر پرو وارد میکنید با جزییات کامل تری در تلگرام قابل دسترسی است.

با دریافت مرتب این هشدار ها در تلگرام دیگر نیاززی نیست دائم در ابزار تحلیل ارز دیجیتال تریدر پرو آنلاین باشید و دائم در بازار ارزهای دیجیتال بروز باشید و به آخرید قیمت ارز های مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.

ناگفته نماند از آن جا که بیشتر ابزار های تحلیل ارز دیجیتال تریدر پرو با لیست ارز ها و قیمت های مارکت بایننس کار میکند اطلاعات و قیمت هایی که در تلگرام دریافت میکنید نیز برای مارکت بایننس میباشد. در صورتی که درخواست برای سایر مارکت ها از سمت شما عزیزن زیاد باشد ما آن ها را در لیست آپدیت های بعدی قرار خواهیم داد تا به تریدر پرو اضافه شود و شما بتوانید نهایت استفاده را از این ابزار داشته باشید و ما همواره در تلاشیم تا روز به روز سیستمی کامل تر را به شما ارائه دهیم.

چرا از هشدار تلگرام تریدر پرو استفاده کنیم؟

همه ما در زندگی مشغله هایی داریم که باعث میشود نتوانیم به صورت دائم آنلاین باشیم و در سایت های مختلف قیمت ها را بررسی کنیم و با دائم سود خود را از خرید هایی که انجام میدهیم محاسبه کنیم حتی در برخی موارد نمیتوانیم به طور کامل به صرافی خود دسترسی داشته باشیم.

به همین دلیل ما میتوانیم با کمک گرفتن از سیستم هشدار تلگرام تریدر پرو به صورت دائم اطلاعات دارایی خود و سایر ارز هایی را که میخواهیم رصد کنیم را دریافت کنیم بدون اینکه نیاز باشد تا در ساتی وارد شویم یا آنلاین پشت کامپیوتر باشیم حتی زمانی که از ساعت هوشمند استفاده میکنید میتوانید تمام اطلاعات بازار را به صورت مرتب روی مچ دستتان ببینید. و چی از این بهتر؟ درواقع مهمترین مزیت هشداردهنده یا اعلان در تلگرام در دسترس بودن آن است زیرا عموم مردم هر رو و هر دقیقه ایمیل خود را بررسی نمیکنند پس چی بهتر از اینکه اطلاعات بازار را در کنار سایر پیامهایتان داشته باشید؟

در واقع از آن جا که این سیستم رایگان است و برای کمک به شما عزیزان ساخته شده است استفاده نکردن از آن دلیل میخواهد تا استفاده کردن از آن حتماً در این ابزار ثبت نام کنید و نظرتان را در مورد امکانات این ابزار برای ما بنویسید.

این هشداردهنده مناسب چه افرادی است؟

این سیستم هشدار برای همه فعالان حوزه ارز دیجیتال کاربردی و مناسب است. چه افرادی که معاملات کوتاه مدت انجام میدهند و چه افرادی که هولدر هستن و نمیخواهند به این زودی ها ارز های خود را بفروشند میتوانند از این ابزار کمک بگیرند و همیشه گزارش کامل و دقیقی از بازار داشته باشند.

هولدر ها عموماً از ابزار هایی مانند پرتفولیو یا واچ لیست برای آن ها مناسب است ولی افرادی که ترید کوتاه مدت انجام میدهند ابزار ترید آزمایشی نیز بسیار برای آن ها کاربردی و مناسب است و میتوانند جزییات هر کدام را بعد از تنظیم در تلگرام خود داشته باشند چی از این بهتر که متوجه شوید قیمت ارز های مد نظرتان در هر لحظه چقدر است و یا زمانی که ترید شما با تارگتی برخورد میکند متوجه شوید. در واقع با این سیستم به تمام حرکت های خود و بازار اشراف کامل دارید و همیشه به وضعیت حسابتان واقف هستید.

از آن جا که بروز و آپدیت بودن در بازار ارزهای دیجیتال اهمیت زیادی دارد این نیاز دیده شد و ما این ابزار را برای رفع این نیاز و سرعت بیشتر داشتن در این زمینه ایجاد کردم تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

نحوه فعالسازی هشدار تلگرام در تریدر پرو

بعد از معرفی نوبت به مراحل و آموزش فعالسازی هشدار تلگرام در تریدر پرو رسیده است پس در ادامه این مقاله همراه سیگنال پلازا باشید. اگر با دیدن ویدیو راحت تر هستید در اول مقاله ویدیویی از مراحل فعالسازی هشدار تلگرام برای شما قرار داده ایم که میتوانید آن را ببینید در غیر اینصورت مراحل گام به گام در زیر برای شما توضیح داده شده است.

۱بعد از ثبت نام در پرتال تریدر پرو میتوانید به از منو سمت راست روی گزینهتنظیمات تلگرامکلیک کنید:

صفحه تنظیمات تلگرام برای هشدار تلگرام تریدر پرو
صفحه تنظیمات تلگرام برای هشدار تلگرام تریدر پرو

۲بعد از وارد شدن به صفحه تنظیمات تلگرام در بالای صفحه یک کد نمایش داده میشود که مختص جساب شما میباشد و بعد میتوانید روی دکمهبات تلگرامکلیک کنید تا به بات تلگرام منتقل شوید یا میتوانید signalplaza_bot را در تلگرام خود جست و جو کنید و کدی که در پرتال مشاهده کردید را در بات بعد از زدن دکمه start وارد کنید.

کد اختصاصی برای فعالسازی هشدار تلگرام و دکمه بات
کد اختصاصی برای فعالسازی هشدار تلگرام و دکمه بات

۳بعد از وارد کردن کد در صورتی که کد به درستی وارد شده باشد با پیام زیر مواجه میشوید:

پیام بات در صورت صحیح بودن کد
پیام بات در صورت صحیح بودن کد

۴تمام بات با موفقیت به حساب شما متصل شده است و در صورتی که صفحه تنظیمات تلگرام را رفرش کنید یا دوباره وارد این صفحه شوید پیام بالای صفحه تغییر کرده است. بعد از فعالسازی تمام مواردی که در پرتفولیو تریدر پرو یا واچ لیست تریدر پرو وارد کرده اید و یا حتی جزییات ترید تستی تریدر پرو که معاملاتی را در آن به صورت آزمایشی میتوانید باز کنید برای شما در تلگرام به صورت هر پنج دقیقه ارسال خواهد شد.

صفحه تنظیمات تلگرام بعد از فعال شدن هشدار تلگرام تریدر پرو
صفحه تنظیمات تلگرام بعد از فعال شدن هشدار تلگرام تریدر پرو

نحوه غیر فعال کردن هشدار تلگرام

در صورتی که دیگر نمیخواستید از این قابلیت استفاده کنید میتوانید با غیر فعال کردن آن از پرتال تریدر پرو از ارسال پیام به تلگرام خود جلوگیری کنید.

غیر فعال کردن این قابلیت بسیار کار ساده ای است و در صورتی که دیگر نیاز به استفاده از هشدار تلگرام نداشتید میتوانید آن را غیر فعال کنید و برای اینکار میتوانید مراحل زیر را طی کنید.

۱اول وارد صفحهتنظیمات تلگراماز منو سمت راست میشوید و در صورتی که تلگرام شما فعال باشد پیام زیر را در بالای صفحه مشاهده میکنید:

غیر فعال کردن هشدار تلگرام
غیر فعال کردن هشدار تلگرام

۲دکمه ای در این بخش تحت عنوانغیر فعال کردن تلگرام “ وجود دارد که در صورتی که روی آن کلیک کنید این قابلیت برای شما غیر فعال میشود و دوباره پیام قبلی که کد شما را نشان میدهد در بالای صفحه قابل مشاهده است که برای فعالسازی دوباره کافی است مراحل بالا را دوباره طی کنید.

چه مواردی بعد از فعالسازی تلگرام برای شما ارسال میشود؟

خب بعد از فعالسازی این قابلیت سوالی که هست این است که چه مواردی برای ما ارسال میشود و به چه صورت آن ها را باید تنظیم کنیم؟

ببینید مواردی که برای شما در تلگرام ارسال میشود شامل تمام پرتفولیو شما با جزییات بیشتر٬ واچ لیست شما که شامل ارز هایی میباشد که میخواهید آن ها را رصد کنید و تریدهای آزمایشی که در بخش خود تنظیم میشوند میباشد.

برای اضافه کردن و تنظیم پرتفولیو خود میتوانید از مقاله پرتفولیو در تریدر پرو و برای تنظیم و ترید های تستی نیز میتوانید از مقاله ترید آزمایشی در تریدر پرو استفاده کنید.

اما برای تنظیم واچ لیست میتوانید از صفحه داشتبرد در پایین صفحه از بخش واچ لیست رویافزودن ارزکلیک کنید و بعد پنجره ای برای شما باز میشود که میتوانید جفت ارز مورد نظر را وارد کنید و بعد روی ثبت کلیک کنید تا این ارز به لیست شما اضافه شود و اگر تنظیمات تلگرام را نیز انجام داده باشید از این به بعد قیمت این ارز را هر پنج دقیقه در تلگرام خود خواهید داشت. برای حذف کردن یک ارز نیز میتوانید با زدن روی دکمه حذف بغل ارز آن را حذف کنید.

اما اگر بخواهیم فقط واچ لیست برای ما ارسال شود و یا بخواهیم یکی از این سه ابزار برای ما ارسال نشود چه باید کرد؟ این امان نیز وجود دارد پس برای این کار در ادامه مقاله همراه ما باشید.

تنظیمات تلگرام در تریدر پرو

بنا به دلایلی ممکن است ما بخواهیم برای مثال پرتفولیو برای ما ارسال نشود و یا برعکس فقط پرتفولیو برای ما ارسال شود در این زمان چه باید کرد؟ آیا تریدر پرو راه حلی برای اسن موضوع نیز دارد؟

در جواب این سوالات باید بگوییم بله امکانپدیر هست و برای اینکار به راحتی میتوانید وارد صفحهتنظیمات تلگرامو در پایین صفحه میتوانید ۳ دکمه خاموش/روشن ببینید که این ها در واقع برای فعال یا غیر فعال کردن ارسال های تلگرام میباشد.

تنظیمات دریافتی هشدار تلگرام
تنظیمات دریافتی هشدار تلگرام

هر کدام که فعال باشد برای شما در تلگرام اطلاعات آن ارسال خواهد شد و هر کدام را که خاموش کنید دیگر برای شما ارسال نمیشود به همین راحتی!

نکته دیگری که باید حتما در نظر داشته باشید این است که اگر اطلاعاتی را در ابزار ها وارد نکنید پیامی نیز برای شما ارسال نمیشود زیرا این سیستم فقط اطلاعات مورد نیاز شخصی شما را ارسال میکند و برای این که به درستی از آن استفاده کنید منطقی است که اول باید برای مثال پرتفولیو خود را آپدیت کنید و سبد دارایی خود را وارد کنید تا بتوانید جزییات آن را در تلگرام دریافت کنید.

جمع بندی فعالسازی هشدار تلگرام تریدر پرو

اگر به سیستمی نیاز دارید که به شما کمک کند تا دائم در بازار ارز های دیجیتال بروز باشید و روی دارایی خود در بازار ارز های دیجیتال اشراف کامل داشته باشید ما به شما توصیه میکنیم تریدر پرو را امتحان کنید و قول میدهیم عاشق آن بشوید. ما تلاش کرده ایم سیستمی کامل و بدون مشکل را برای سهولت در تحلیل بازار آماده کنیم و میتوانید از تمام امکانات آن رایگان استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در تریدر پرو میتوانید تنظیمات تلگرام را انجام دهید تا از این به بعد پرتفولیو٬ واچ لیست و ترید های آزمایشی را در تلگرام خود دریافت کنید. همچنین میتوانید به انتخاب خود ارسال هر کدام را فعال یا غیر فعال کنید. ارسال پیام ها و وضعیت شما در بازار به صورت هر ۵ دقیقه یکبار میباشد. 

ویدیو آموزش فعال سازی نیز در این مقاله برای شما آماده شده که در بالای همین صفحه اول مقاله قابل دسترس است و اگر با دیدن ویدیو راحت تر هستید میتوانید مراحلی که در ویدیو توضیح داده شده است را دنبال کنید.

اگر هم از این ابزار استفاده کرده اید خوشحال میشویم نظر شما را در مورد این ابزار و قابلیت های آن بدانیم. میتوانید در زیر همین پست نظر خود را برای ما بنویسید تا سایر افراد هم از نظر شما استفاده کنند.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0