وبلاگ

کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری لجر

4D3EE97B-102A-450F-A96B-AB63F91CC6D6
معرفی

کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری لجر

کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری لجر
کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری لجر


همان طور که در مقاله انواع کیف پول های ارز دیجیتال به بررسی و معرفیانواع کیف پول ها از جمله کیف پول های سخت افزاری پرداختیم و دانستیم که کیف پول سخت افزاری, کیف پول هایی است که یک دستگاه فیزیکی در صورت نیاز به انتقال یا برداشت به اینترنت متصل شده و با ورود رمز یا پین شخصیتعیین شده میتوانید عملیات انتقال را انجام دهید.
این نوع کیف پول ها به لحاظ امنیتی بهترین کیف پول جهت نگهداری سرمایه ودارایی میباشد و در نتیجه امکان هک شدن اطلاعات تقریباً صفر می شودمیتوان گفت هیچ کیف پولی بهتر از کیف پول سختافزاری نیست که اکنون به بررسی کیف پول سخت افزاری لجر از مدل نانو اس میپردازیم.
لجر نانو اس (Ledger Nano S) یکی از محبوب ترین و توصیه شده ترین کیف‌ های ارز دیجیتال موجود در بازار است و با این حال، ذکر این نکته مهم است که شما برای ذخیره سازی بیت کوین های خود در واقع باید کیف پول Ledger راخریداری کنید.
شرکت لجر از سال ۲۰۱۴ شروع به ساخت سخت افزار امنیتی برای بیت کوین کرد و تا این لحظه موفق به کسب سرمایه ۸۵ میلیون دلاری از سرمایه گذاران سراسر جهان شده است و بزرگ‌ ترین رشد سرمایه این شرکت مربوط به ژانویه ۲۰۱۸ و به مبلغ ۷۵ میلیون دلار بود و با توجه به ادعای وب سایت Ledger،آنها تاکنون موفق به فروش بیش از ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ دستگاه لجر به مشتریان خود در بیش از ۱۶۵ کشور مختلف شده اند.


کیف پول لجر چیست؟


اکثر مردم ارزهای رمزنگاری شده خود را در کیف پول نرم افزاری ذخیره میکنند که میتواند از طریق لپ تاپ یا دستگاه همراه دانلود شود و این کیف هامزایای زیادی دارند، از جمله اینکه برای ارسال ارز به شخص دیگر بسیار راحتهستند و همچنین رایگان هستند.

با این حال، آنها گاهی اوقات در معرض هک شدن قرار دارند و این به این دلیل است که یک هکر قادر به نصب بدافزار بر روی دستگاه و آلوده کردن رایانه کاربربه وسیله کی لاگر است که به وی امکان می دهد کلیدهای خصوصی کیف پول شما و ارزهای دیجیتال ذخیره شده در آنها را بدزدد.

این تفاوت کیف پول های سخت افزاری مانند لجر Nano S است. به جای اینکه کلیدهای خصوصی و ارزهای رمزپایه شما روی یک پلتفرم نرم افزاری نگهداریشوند، آنها بر روی یک دستگاه سخت افزاری فیزیکی نگهداری میشوند! این همچنین بدان معنی است که ارزهای شما همیشه بصورت آفلاین نگه داشته میشوند و دسترسی از راه دور را برای دیگران غیرممکن میکند و اگر یک هکربخواهد ارزهای رمزنگاری شده در کیف پول لجر شما را بدزدد، نه تنها بایددستگاه را بدزدد، بلکه به پین مخفی شما نیز احتیاج دارد و یرنامه مدیریتLedger Live بر روی کامپیوتر تان نصب کنید تا بتوانید دستگاه را راه اندازی نمایید.

قیمت , طراحی و محتویات لجر نانو اس

قیمت کیف پول Ledger Nano S در حدود ۹۸ دلار است و آن را به ارزانترین گزینه دارای صفحه نمایش نسبت به سایر رقبا تبدیل کرده است و صفحهنمایش موجود در Nano S نشان می دهد که مانند سایر کیفپول هایسختافزاری، حتی می توان از آن بر روی کامپیوترهای آلوده به بدافزار نیزبدون مشکل استفاده کرد.
لجر نانو اس در بسته ارسالی بعلاوه خود دستگاه شامل ۱.کابل Micro USB
۲.یک بند برای استفاده از دستگاه به عنوان گردنبند ۳.یک حلقه جاسوئیچی ویک بند کوچک ۴.یک برگه برای بازنویسی کلمات بازیابی

طراحی و محتویات لجر نانو اس
طراحی و محتویات لجر نانو اس
ارزهای پشتیبانی شده توسط لجر

اکنون بیش از ۱۵۰۰ ارز دیجیتال مختلف برای خرید و فروش در دسترس است که هر روز تعداد بیشتری به آن اضافه میشود و متأسفانه، هیچ کیف پولی دردنیا وجود ندارد که بتواند همه آنها را ذخیره کند و برخی از کیف پولها فقط میتوانند یک ارز خاص را ذخیره کنند.

کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری لجر